درباره آی آر تندر

دانش رایان آتیه سینا، فعال در زمینه اطلاع رسانی جامع مناقصه ها و مزایده های کشور، از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با بیش از سال ها تجربه حرفه ای در عرصه فناوری اطلاعات، با بهره مندی از پرسنل متخصص ، تاکنون به عنوان شرکت پیشرو در پوشش دهی مناقصه ها و مزایده های سراسر کشور به فعالیت خود ادامه داده است.
سرویس اطلاع رسانی آی آر تندر ، با بهره مندی از آخرین ابزار و روشهای فناوری اطلاعات قابلیت جمع آوری ، طبقه بندی و ارسال روزانه کلیه آگهی های مناقصه و مزایده رسمی و منتشر شده کشور را فراهم نموده است.
آگهی های مناقصه و مزایده که در بیش از 800 عنوان نشریه رسمی و همچنین در 12000 درگاه اینترنتی منتشر می گردند ، به صورت روزانه توسط کارشناسان خبره آی آر تندر و با استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، با حداکثر دقت جمع آوری می گردند.
اطلاعات جمع آوری شده بر اساس زمینه فعالیت تخصصی، استان برگزار کننده و ارگان برگزار کننده دسته بندی شده و از طریق سرویس های سایت ، ایمیل و فکس دراختیار کاربران گرامی قرار می گیرند.
همچنین کاربران سرویس های آی آر تندر می توانند از سرویس نشر اطلاعات نمایشگاه های داخلی و خارجی به صورت رایگان بهره مند گردند.
ساعات کاری : شنبه تا پنج شنبه، از ساعت 8 صبح تا ۵ بعد از ظهر (با پشتیبانی ۲۴ ساعته)
تماس : 02532701051
ایمیل : info@ir-tender.com
کد پستی : 3713184488
آدرس : قم ، بلوار کریمی ، خیابان حقانی ، کوچه 15 ، پلاک 7
این مطلب را به اشتراک بگذارید :