آی آر تندر

دانش رایان آتیه سینا ، فعال در زمینه اطلاع رسانی جامع مناقصه ها و مزایده های کشور ، از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با بیش از سال ها تجربه حرفه ای در عرصه فناوری اطلاعات و با بهره گیری از کادر متخصص ، تاکنون به عنوان شرکت پیشرو در پوشش دهی مناقصات و مزایدات سراسر کشور به فعالیت خود ادامه داده است.
سرویس اطلاع رسانی آی آر تندر ، با بهره مندی از آخرین ابزار و روش های فناوری اطلاعات قابلیت جمع آوری ، طبقه بندی و ارسال روزانه کلیه فراخوان های مناقصه و مزایده رسمی و منتشر شده کشور را فراهم نموده است.
فراخوان های مناقصه و مزایده که در بیش از صد ها عنوان نشریه رسمی و همچنین در هزاران درگاه اینترنتی منتشر می گردند ، به صورت روزانه توسط کارشناسان خبره آی آر تندر و با استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری ، با حداکثر دقت جمع آوری می گردند.
اطلاعات جمع آوری شده بر اساس زمینه فعالیت تخصصی ، استان برگزار کننده و ارگان برگزار کننده دسته بندی شده و از طریق سرویس های سایت ، ایمیل و پیامک در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرند.
همچنین کاربران سرویس های آی آر تندر می توانند از سرویس نشر اطلاعات نمایشگاه های داخلی و خارجی به صورت رایگان بهره مند گردند.
ساعات کاری : شنبه تا پنج شنبه، از ساعت 8 صبح تا ۵ بعد از ظهر (با پشتیبانی ۲۴ ساعته)
تماس : 02532701051
ایمیل : info@ir-tender.com
کد پستی : 3713184488
آدرس : قم ، بلوار کریمی ، خیابان حقانی ، کوچه 15 ، پلاک 7
این مطلب را به اشتراک بگذارید :